Otomatik Fotoselli Kapı

Ankara Batıkent Fotoselli Yana Kayar Kapı

Otomatik Fotoselli Kapı

Ankara Kepenk Tamir olarak Fotoselli Kapı tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini itina ile en kısa sürede yapmaktayız. Fotoselli Kapılar İle Hijyenlik konusu dahada artmıştır. Fotoselli Kapılar kendiliğinden açıldığı için hijyen açısından da daha çok tercih edilmektedir. Giriş ve çıkışları engellemez.

Karşılaştır
Kategoriler:

Haydi Paylaş !!!

Fotoselli Kapı Ankara da çeşitli bölgelerde ve çeşitli alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Fotoselli Kapılar, giriş ve çıkışı asla engellemezler.

Otomatik Fotoselli Kapılar, özellikle giriş çıkışın yoğun olduğu zaman ve ortamlarda, içeri ile dışarı arasında ki havayı koruyarak sizlere enerji tasarrufu sağlamaktadır.

otomatik-fotoselli-kapi

Otomatik Fotoselli Kapı Sistemleri ISO9001 ve CE kalite belgelerine sahiptir. Otomatik Fotoselli Kapıların bir çok özelliği vardır. Bunlar şu şekildedir.

Otomatik Fotoselli Kapı Özellikleri

 • İsterseniz sadece içeriden açılmasını sağlayabilir yani dışarıdan girişleri iptal edebilirsiniz.
 • Fotoselli Kapılarda isterseniz de tamamen giriş ve çıkışları kapatabilirsiniz.
 • Fotoselli Kapılarda tam açılma modu ve yarım kapı açılma modları bulunmaktadır.
 • Elektrik kesintisi gibi durumlarda içerisinde bulunan dahili bataryası sayesinde otomatik fotoselli kapılar 100 defa açılıp kapanma işlemi yapabilmektedir.
 • Otomatik Fotoselli kapıların sensörlerinin algılama mesafesi ayarlanabilmektedir.
 • Fotoselli kapıların kullanılmayacağı zamanlarda elektronik kilit uygulanarak enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Montajı

Fotoselli kapı montajı tek başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir. Uzman ekibimiz ile size yardımcı olmak isteriz.İsterseniz otomatik fotoselli kapılar montajı nasıl yapılır adlı animasyon gösterimini izleyebilirsiniz.

Otomatik Fotoselli Kapı Keşif ve Montaj

Otomatik Yana Kayar Fotoselli Kapı hizmetimizin keşif ve fiyat teklifi için sizden herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz. Ankara Kepenk Tamir olarak keşif yaptıktan sonra ve fiyatta anlaşırsak eğer sizlere sunacağımız ürünlerimiz. Asla mağaza ya da giriş çıkış yapısı bozulmadan çevreye herhangi bir hasar vermeden sizlere aktarmış olduğumuz süre zarfında halledilecektir.

Neden Ankara Kepenk Tamir Tercih Etmelisiniz

Ankara Kepenk Tamir olarak asla kurumsallığımızdan vazgeçmeyiz. Siz saygı değer müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işlerimizi her zaman eksiksiz, en kısa zamanda ve en uygun avantajlı fiyatlar ile yapmaktan onur duymaktayız.

Ankara Kepenk Tamir olarak ilerleyen zamanlarda meydana gelecek aksaklıklara karşı işlerimizi garanti kapsamında değerlendiriyoruz. Meydana gelen aksaklığı ise garanti süresi içerisinde işlem süreçlerini başlatıyor ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Ankara Kepenk Tamir olarak artık hayatımızda zaman artık değerli bir kavram olmuştur. Zaman kavramını hiç bir zaman unutmuyor ve işimizi;

 • Kalite Hizmet Anlayışı İçerisinde,
 • Uzman ve Saygılı Ekibimizle
 • Her Bütçeye Uygun Fiyatlarımızla
 • 10 Yıllık Tecrübemiz,
 • Ve İş Ahlakı ve Hukuku Çerçevesinde Gerçekleştiriyoruz.

Avantajlı Otomatik Fotoselli Kapı Ankara fiyatlarını öğrenmek için hemen 0543 352 45 25 numaralı telefondan bize ulaşın ya da numaranızı bırakın biz arayalım.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Otomatik Fotoselli Kapı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbeti Başlat
Merhaba Ankara Kepenk Tamir Olarak,
Size Nasıl Yardım Olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Arayın