Otomatik Garaj Kapısı

Ankara Otomatik Garaj Kapısı Tamiri

Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı Ankara da Araçlarınızı Olumsuz Hava Şartlarında Koruma, Hırsızlıktan Koruma Gibi Olumsuz Sonuçlardan Sizi Korur. Ankara Kepenk Tamir Otomatik Garaj Kapıları ile Yaşamınızda Konfor ve Güvenlik Asla Eksik Olmayacaktır.

Karşılaştır

Haydi Paylaş !!!

Otomatik Garaj Kapısı

Seksiyonel Garaj Kapısı olarak da anılan otomatik garaj kapısı sıklıkla villa, site, kamu binalarında ve kapalı garaj yapılması gereken yerlerde kullanılır. Özellikle belirtmek gerekir ki otomatik garaj kapısı kolay açılıp kapanması ve güvenlikli olması sebebiyle tercih edilmektedir. Otomatik garaj kapısı temel olarak otomatik, uzaktan kumandalı veya motorlu garaj kapıları diyerek isimlendirilirler.

Yukarıda belirtilen bu kapılar siz aracınızdan inmeden giriş çıkış yapmanıza olanak sağlayan uzaktan kumanda, hgs veya araç plakanıza tanımlı olarak çalışan sensörler sayesinde açılıp kapanırlar. Bu durum kolay kullanıma olanak sağlar.

Dört mevsim hava koşullarından kaynaklı yaşanan zorluklarda, sizin araçtan inmeden rahatça kapıdan geçebilmeniz bu sistemin ne kadar avantajlı olduğunu gösterir. Otomatik garaj kapısı yapılanmasının konforlu olmasının yanı sıra şık durumu ve güvenlikli olması sebebiyle de günlük yaşamda tercih edilen kapı modelleridir.

Ankara kepenk tamir olarak sizlerin rahatını ve konforunu düşünüyoruz. Temel olarak otomatik kapılar, kendilerinde bulunan 40 mm’lik poliüretan sayesinde ısı izolasyonu yapar ve bakım maliyeti de yüksek değildir. Mevcut yapılanmasında bir çarpma veya sıkışma olduğunda emniyet sistemi devreye girmektedir. Birçok sebepten ötürü sizlere otomatik garaj kapılarını tavsiye ediyoruz.

Firmamız bünyesinde üretilen otomatik garaj kapıları genel olarak işleyişin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadırlar. Genel olarak otomatik olarak kapanması kapının açık olarak unutulma ihtimalini ortadan kaldırır ve dışardan gelen yabancıların içeri girmesini önler.

Bu sistemlerin elektrik kesintisinin yaşandığı durumlarda kapıyı manuel olarak elle açma kapama imkânı da vardır. Ankara Kepenk Tamir, siz müşterilerimizin arzusuna göre kapıya personel çıkışı veya cam koymaktadır. İstek ve arzularınız halinde de cepheye uyum sağlayabilmesi için kapı takılan yerin rengine boyanabilmektedir.

Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları

Ankara kepenk tamir olarak vizyonumuz sizlere en uygun fiyatlarda kaliteli ürünler sunmaktır. Bu kapıların fiyatları özelliklerine ve kapının takılacağı yerin büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Otomatik kepenk uygulamaları iş yerlerinin sıklıkla kullandığı kapı ve pencereleri kapatmaya yarayan güvenlik ve güzel görüntü sağlayan kepenklerdir. Bu otomatik kepenkler ise manuel olarak kullanılan kepenklerin aksine kumanda veya düğme aracılığı ile rahatça açılıp kapanabilen kepenklerdir.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Otomatik Garaj Kapısı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbeti Başlat
Merhaba Ankara Kepenk Tamir Olarak,
Size Nasıl Yardım Olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Arayın