Bariyer

Ankara Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri Tamiri

Bariyer

Ankara Kepenk Tamir olarak sadece kepenk tamiri değil ayrıca otomasyon sistemlerine ait ürünlerin montajı, bakımı, onarımı ve tamirini yapmaktayız.

Paslanmaz Malzemelerden Üretilmiştir.

Her Türlü Giriş ve Çıkışlara Uygun Modeller.

Kolay ve Hızlı Montaj İmkanı.

Uzaktan Kumandalı Akıllı Bariyer Sistemi

Karşılaştır
Kategoriler:

Haydi Paylaş !!!

Bariyer Sistemleri artık günümüzde en çok tercih edilen güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır.

Ankara Kepenk Tamir olarak sadece kepenk tamiri değil ayrıca otomasyon sistemlerine ait ürünlerin montajı, bakımı, onarımı ve tamirini yapmaktayız. Ankara kepenk tamir olarak Ankara bariyer sistemlerinde pek çok seçeneğimiz mevcuttur.

En Çok Tercih Edilen Bariyerler

Başlıca olanları Otomatik Kollu Bariyer, Otomatik Kişisel Bariyer, Kişisel Bariyer, Zincir Bariyer, Mantar Bariyer, Road Blocker gibi daha birçok bariyer çeşitlerimiz mevcuttur. Bariyerler kollu ya da kolsuz olarak ana kategori çeşitleri vardır.

Bariyerler halka açık ya da halka kapalı özel alanlarda, ev, villa ya da site, bina giriş çıkışlarda araç geçişlerinin kontrolünde, en iyi ve kesin çözüm bariyer sistemidir. Yoğun giriş ve çıkışlarda bile sıkıntı olmadan kullanılabilmektedir.

Kollu Bariyer Sistemleri:

Kollu bariyerler alüminyum veya sert plastik malzemelerden üretilmiş tek bir kolu bulunan ve uzaktan kumandalı akıllı bariyerler. Kollu Bariyer Sistemleri Ankara otoparkları, bina giriş çıkışları, site otoparkları gibi alanlarda en çok tercih edilen ve en kullanışlı olan bariyerler arasında yer almaktadır.

Kollu bariyer Ankara olarak isteğiniz doğrultusunda istediğiniz kadar uzunlukta maksimum 6 metreye kadar olabilmektedir. Daha uzun geçişlerde iki bariyer kullanılması önerilmektedir.

Road Blocker :

Road Blocker Bariyer blok şeklinde olan geniş ve ticari araçları durdurabilecek mekanik tasarımı olan hidrolik olarak çalışan bariyerler arasındadır. Road blocker bariyer sistemleri yerden bir blok şeklinde çıkan bariyer sistemleri arasındadır.

Road blocker bariyer Ankara firması olarak, road blocker bariyerlerinin 7/24 montaj, onarımı, tamiri ve bakım işlemlerini Ankara da en uygun bariyer hizmeti veren firmalar arasında yer almaktayız.

Kişisel Park Bariyeri :

Kişisel park bariyerleri çıkar park bariyeri, yatar park bariyeri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Akşam işten gelince binamızın otoparkına, bizim aracımızın yerine koşumuz park etmiş ya da başka yabancı bir aracın park etmesi ne kadar sinir bozucu değil mi?

Kişisel park bariyerleri ile bu sorunun önüne geçmiş olursunuz ve arabanız ile bir yere seyahate gidip geldikten sonra gönül rahatlığı ile arabanızı park edebilirsiniz. Bariyerler arasında en uygun maliyetli ürünler arasında yer alan kişisel park bariyerleri ile bir nevi ed hırsızlığın önüne geçmiş olursunuz ve gece gönül rahatlığı ile uyuyabilirsiniz.

Avantajlı bariyer fiyatlarını öğrenmek için hemen 0543 352 45 25 numaralı telefondan bize ulaşın ya da numaranızı bırakın biz arayalım.

Güvenliğiniz için önemli olan Road Blocker bariyer sistemleri çalışma mekanizması ve testine ait video izleyiniz. Keyifli Seyirler.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bariyer” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbeti Başlat
Merhaba Ankara Kepenk Tamir Olarak,
Size Nasıl Yardım Olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Arayın